fbpx

Natura pod choinką. Kilka pomysłów na prezenty idealne.

 w Cera, Paznokcie, Style, Sylwetka, Włosy

Kosmetyki to od lat jedne z najpopularniejszych prezentów świątecznych. Paradoksalnie, wcale nie jest to najłatwiejsze zadanie, przy ich wyborze należy się bowiem kierować wieloma najróżniejszymi wyznacznikami. Dlatego też na kosmetyki postawić najlepiej, gdy znamy obdarowywana osobę na tyle, by wiedzieć, że trafimy w jej gusta. Co więcej, fundując taki prezent nie zapominajmy, żeby nie stawiać na to, czego sami nie chcielibyśmy dostać.

Naturalne i uniwersalne

Wybierając kosmetyki z naturalnych składników do minimum ograniczamy prawdopodobieństwo wystąpienia jakichkolwiek negatywnych skutków po ich stosowaniu. Wybierając zestawy do pielęgnacji ciała i twarzy warto zwrócić uwagę na te uniwersalne, przeznaczone do każdego rodzaju cery i skóry. Unikniemy w ten sposób – niekoniecznie pozytywnych – świątecznych niespodzianek.

Bezpieczny wybór

Nie mając pewności, co do preferencji obdarowywanych, można zdecydować się na rozwiązanie bezpieczne, a mianowicie różnego rodzaju akcesoria pielęgnacyjne. Jakie? Wybór jest ogromny. Rękawice do mycia, szczotki, grzebienie, masażery, bańki odprężające i wiele, wiele innych. Pamiętajmy jednak, by nie uszczęśliwiać „na siłę”, prezent świąteczny to nie najlepsze rozpoczęcie rozmowy, która miałaby dotyczyć zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń.

O nie-kosmetykach

Kierując się chęcią zakupu produktu naturalnego, nie będąc jednak przekonanym, co do samych kosmetyków, postawić można na najróżniejsze upominki, takie jak świece zapachowe z pszczelego wosku czy aromatyczne herbaty z zestawami do samodzielnego parzenia. Wygodne będą również oferowane zestawy, w których znajdziemy najróżniejsze, często niecodzienne połączenia.

Prezent… w kapsułkach?

Dlaczego nie? Różnego rodzaju suplementy diety zawojowały jakiś czas temu polski rynek, mogą też z powodzeniem wyprzedzić postanowienia noworoczne. Na uwagę zasługują szczególnie suplementy, które składają się w stu procentach z natury – zarówno te, będące nieocenioną pomocą w pielęgnacji skóry czy włosów, ale także mające pomóc w diecie (która zapewne zacznie się z nowym rokiem). W obu przypadkach idealnie sprawdzą się produkty FemiPharma – FitBooster i BeautyBooster. Osoba obdarowywana z pewnością doceni nasz gest!

Pozostaw komentarz

0

Start typing and press Enter to search