fbpx

Garść pomysłów na Dzień Kobiet

 w Beauty Tips

Dzień Kobiet już dawno przestał kojarzyć się z nieśmiertelnym goździkiem. Zamiast tego, stał się idealną okazją do obdarowania ukochanej i sprawienia, by poczuła się najważniejsza i najpiękniejsza na świecie. Wśród najpopularniejszych prezentów, które wręczane są tego dnia, znaleźć można między innymi kosmetyki.

Jak wybrać prezent idealny?

Wybór ułatwia z reguły fakt, że osobą obdarowywaną w Dzień Kobiet jest ktoś, kogo znamy (prawie) doskonale. Z pewnością pomoże to uniknąć tak zwanego faux pas. Znajomość upodobań pomoże także wyjść poza krąg klasycznych kosmetyków, które rok rocznie wypuszczane są na rynek przez wiele marek właśnie w okolicach 8 marca.

Kosmetyki na każdą okazję

Kremy, balsamy, perfumy a nawet najróżniejszego rodzaju akcesoria kosmetyczne mogą stanowić świetny dodatek do prezentu pokroju wspólnej kolacji, czy chociażby wizyty w SPA. Z pewnością będą one lepszym (i praktyczniejszym) rozwiązaniem niż pudełko czekoladek czy cięte kwiaty – te przecież często wręczane są i bez okazji.

Uniwersalne porady

  • Finalnie wybór zależeć będzie, rzecz jasna, od upodobań. Nie ulega jednak wątpliwości, że część potencjalnych prezentów jest dość uniwersalna. Przykładem mogą być chociażby:
    kosmetyki do makijażu (podkłady, pudry, cienie czy szminki) – jednak i w tym przypadku należy wyjątkowo uważać, szczególnie zaś przy wyborze odcienia, ale także i samej marki,
  • perfumy – znajomość ulubionych na pewno pomoże, jednak wykazanie się pomysłowością i postawienie na zapach, o którym marzy ukochana osoba, może okazać się o niebo lepszym pomysłem,
  • gadżety do włosów – jeśli ukochana w wyjątkowy sposób traktuje swoje włosy, na pewno będzie to przydatny upominek,
  • produkty do pielęgnacji – zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej, konkretniej zaś różnego rodzaju olejki oraz balsamy do ciała, ale także… suplementy diety, wśród których, chociażby Beauty Booster od firmy FemiPharma (tego dnia wszyscy chcą przecież poczuć się wyjątkowo, a przede wszystkim – pięknie).

Pozostaw komentarz

0

Start typing and press Enter to search